פעילויות לקייטנות

לפונטש בננה שפע רעיונות מקוריים, מסקרנים ואטרקטיביים עבור הקייטנה שלכם. כל שנותר לכם הוא רק לבחור:
 

איזו פעילויות לקייטנה הייתם רוצים להזמין?

יש לנו היצע רחב של פעילויות לקייטנות ואתם מוזמנים לבחור
חדרי בריחה ניידים – לילדים שאוהבים אקשן ומתח.
מסע קיץ - לילדים שאוהבים משימות רטובות.
הפעלת אולטרה - לכל מי שאוהב זוהרים , אבל רוצה גם פעילות.
הישרדות, המרוץ למיליון - כי חייבים קצת ריאליטי.
חדי קרן - כי חייבים גם קסם בקייטנה.
ירידים - למי שאוהב לעבור בתחנות ולצבור שלל פרסים. ירידי בלונים, דמויות מהסרטים.
הטרוף האתגרי - לאוהבי המשימות המוטרפות.
אנגרי בירדס, מיקמק - לילדים שרוצים לפגוש דמויות היישר מן המחשב והסלולר.
בועות קצף וסבון - כי מה יותר כייף ממים וסבון בקיץ החם?
סדנאות, שעות סיפור ויצירה - לקבוצות קטנות.

מחפשים רעיונות לקייטנת קיץ? תרים אחר דרך ייחודית כדי לפתוח את יומה הראשון של הקייטנה? מחפשים נושאים לקייטנה שטמון בהם הקסם הזה שמסוגל להצעיד את הילדים אל עבר חוויה מגבשת ובלתי נשכחת? מה בנוגע למסיבת סיום עם טעם של עוד?

 

בימים שבהם קיים היצע אינסופי של קייטנות מסוגים שונים, הפך החיפוש אחר פעילויות לקייטנה והכנת תכנים איכותיים למשימה קשה ולנחלתם של אנשי המקצוע המנוסים והמיומנים ביותר, שכן, לקייטנה שלכם ישנם מתחרים רבים, ועל מנת שדווקא קייטנה ספציפית שלכם תצוד את עיניהם ולבם של ההורים, היא מצריכה תכנון מוקפד, רעיונות מקוריים, אטרקטיביים ומסקרנים, כמו גם ניסיון והבנה רבה בכל מה שכרוך לעבודה עם ילדים.

 

השאיפה: לספק הפעלות המתאפיינות בתכנים מושלמים וחוויות מסקרנות

לא זו בלבד שהפעילויות לקייטנה דורשות התאמה לחתך נרחב ככל שניתן לילדים בגילאים ותחביבים שונים, אלא שהן נדרשות לאתגר, לגרות ולשלהב את הילדים ובו זמנית גם לאפשר את שיתופם של כלל הילדים.

 

מחברת "פונטש בננה", הנחשבת לחברה מובילה בתחום ההפעלות, האטרקציות והגיבוש לילדים, בני נוער ומבוגרים, מסבירים שהשאיפה היא להיות תמיד יצירתיים ומקוריים יותר, על מנת לספק הפעלות המתאפיינות בתכנים מושלמים וחוויות מסקרנות.

 

אחת מהאפשרויות הקלסיות היא לזהות טרנדים חמים ולהפיח בהם חיים חדשים בצורה של הפעלות אקטיביות מאתגרות או ירידים פעילים, כמו, לדוגמה, חדי קרן, אנגרי בירדס וחדרי בריחה שהפכו בשנים האחרון לדבר הבא בארץ ובעולם ומותאמים אופטימלית לילדים ובני נוער שאוהבים אקשן, מתח ואתגרים.

 

שפע של אטרקציות בקונספטים שונים

בין מגוון הפעילויות לקייטנות של חברת "פונטש בננה" ניתן למנות שפע של אטרקציות בקונספטים שונים, החל מחדרי בריחה ניידים המותאמים, כאמור, לכל מי שאוהב אתגרים רוויי מתח ואקשן, דרך פעילויות ריאליטי כגון הישרדות או המירוץ למיליון, ועד למשימות רטובות המלוות בבועות קצף וסבון שנתפרו בדיוק לימי הקיץ הלוהטים. ישנן גם הפעלות שנשאבו הישר מאגדות קסומות, כמו גם כאלו שהן בהשראת הסרטים, משחקי המחשב והסלולר.

 

ב"פונטש בננה" מציינים שבמהלך תכנון פעילויות לקייטנות יש לשים את הדעת אל מספר גורמים כגון כמות הילדים המשתתפים וגילאיהם, מספר הימים שבהם תופעל הקייטנה, אופיו של המקום  שבו מתוכננת הפעילות וכדומה. כמו כן, במידה ומחליטים להזמין מפעילים חיצוניים, חשוב לוודא שמדובר בצוות המורכב מאנשי מקצוע שבאמתחתם ניסיון עשיר בעבודה עם ילדים.

יחד נעבור את הקיץ הכי מסקרן ומפתיע!