חשיבותם של מפעילים לימי הולדת

אם בעבר נהגנו לחגוג ימי הולדת עם עוגת שוקולד, שקיות ממתקים ומשחקי חברה כמו "החבילה עוברת" או "משחק הכיסאות" הרי שכיום כל הורה משקיע את מיטב משאביו ומאמציו על מנת להפיק עבור ילדיו מסיבת יום הולדת ייחודית ובלתי נשכחת.

ניתן למצוא אינסוף פעילויות לימי הולדת, אך אחד המרכיבים המרכזיים במתכון לאירוע מוצלח נטוע בבחירה מוצלחת ונכונה שלמפעילים לימי הולדת. בניגוד אלינו המבוגרים, המדד לאירוע מוצלח אינו מושתת על מידת ההשקעה בתפריט המזון, במיקום ועיצובו אלא בגורם מקצועי המלכד את הילדים, המעורר את סקרנותם, מושך ומגרה את תשומת ליבם באופן מוחלט. ילדים הם מטבעם דינמיים, אנרגטיים ונוטים לאבד במהרה את הריכוז. הפעלה משעממת, כזו שאינה מדברת אל הילדים בשפתם עשויה להוביל תוך פרק זמן קצר לאנדרלמוסיה כללית, התרוצצויות ותחושה של איבוד השליטה.

 

טיפים ועצות לבחירת מפעילים לימי הולדת

מפעילים לימי הולדת

בין אם מדובר בחיפוש אחר מפעילים לימי הולדת ובין מדובר בקונספט אחר כגון פעילויות קיץ לילדים, הפעלות לבתי ספר, מסיבת סיום כיתה ו' או פעילויות לקייטנה, יש להקפיד ולבחור מפעיל עתיר ניסיון מעשי ומוכח בהפעלה המועדפת עליכם. ניתן לקבל המלצות מהורים אחרים, בני משפחה וחברים ואף לצפות בקטעי הוידיאו שבאתרי האינטרנט של המפעילים.

 

מומלץ לבחור מפעיל המעניק הפעלה ממושכת ומגוונת, אך יחד עם זאת כזו המותאמת אל הקונספט אליו אתם מתחברים וגם מותאמת אל התקציב ולתנאי האירוע. עצה חשובה נוספת היא לא להתפתות ולהזמין הפעלה מבלי להיוועץ בילדיכם תחילה. חשוב מאד להקפיד ולהזמין הפעלה שילדכם מתחבר אליה, ושתכניה הולמים ומותאמים לגילאים של הילדים. ניתן למצוא חברות המתמחות בהפקת פעילויות לילדים בתל אביב ובכל רחבי הארץ.

 

ימי גיבוש והפעלות למבוגרים

מפעילים לימי הולדת כבר מזמן אינם בלעדיים לילדים בלבד. כיום ניתן למצוא מגוון רחב של חברות המתמחות בהפקות אירועים שונים כמו ימי גיבוש לעובדים, סדנאותO.D.T, השכרת מתנפחים, אירועי קונספט, מסיבת רווקות, סדנאות צחוק, סדנאות שוקולד, פעילויות גיבוש למשפחות וכדומה.

 

אחת החברות המובילות בתחום הפקות לאירועים היא פונטש בננה אשר פועלת בענף מעל לעשר שנים. החברה מעסיקה צוות עובדים מקצועי ומוכשר, המצטיין במחשבה מקורית ובהפקה מוקפדת. חברת פונטש בננה מציעה מגוון רחב של הפעלות, ימי כייף וסדנאות גיבוש למגזר הפרטי והמגזר העסקי.

 

הפעילויות השונות מתוכננות ומורכבות בשיתוף פעולה עם הלקוח על מנת להבטיח כי הפעילות עונה בדיוק על הצרכים והיעדים שלשמה הוזמנה. בכל פעילות מושם הדגש על גיבוש הקבוצה, עבודת צוות, חלוקת תפקידים ולקיחת אחריות.