מסיבת כיתה

מחפשים רעיונות למסיבת כיתה? מסיבת גיבוש כיתתית? מסיבת סיום שכבתית? מסיבה בקונספט ספורטיבי אתגרי? או אולי מסיבת כיתה היי סקול פסטיבל?

 

אם בעבר נחשבו המסיבות הכיתתיות למשהו ספונטני שנהוג היה לקיימו מידי יום שישי באחד מבתי הילדים, הרי שבתוך קצת יותר מעשור יצרו לעצמם ילדים ובני הנוער מציאות אחרת של חברה וירטואלית זרה ומנוכרת, שבה כל אחד מהם שרוי במעין בועה מבודדת ומנותקת, השואבת אותו אל תוככי עולם אחר, כשכל האינטראקציה החברתית מתקיימת בו דרך מסך מגע בלבד.

 

על רקע מציאות עגומה זו, מהוות מסיבות גיבוש הכיתתיות הזדמנות מופלאה להשתחררות מאותה בועה מנוכרת, אם לפריקת כל האנרגיה שנאגרה בהם ואם להקניה וחיזוק הכישורים החברתיים שכה חסרים בעידן העכשווי.

 

הזדמנות להידוק חברויות קיימות ויצירת אינטראקציות חדשות

אנשי הצוות של חברת "פונטש בננה", הנחשבת למובילה בתחום ההפעלות, הגיבוש והאטרקציות לילדים, בני נוער ומבוגרים, מסבירים שמסיבת כיתה מעניקה לתלמידים הזדמנות להשתחרר ולהתחבר, לצחוק ולהתלוצץ, לרוץ ולשחק ביחד עם חבריהם לספסל הלימודים, כמו גם הזדמנות לגשר מעל לפערים, להדק חברויות קיימות וליצור אינטראקציות חדשות בינם לבין עצמם.

 

מחברת פונטש בננה מציינים שניתן לקיים מסיבות גיבוש כיתתיות ומסיבת סיום שכבתיות במגוון פלטפורמות שונות ובמבחר נושאים מלהיבים ומאתגרים, החל ממסיבה כיתתית ספורטיבית תחרותית בקונספט של הישרדות, המירוץ למיליון או אסקייפ רום (חדרי בריחה), ועד למסיבת סיום מוזיקלית עם הפעלות המלוות במערכת הגברה מקצועית ומוזיקה קצבית בסגנון של קרנבל  סוחף, עליז וססגוני.

 

סיום תקופת הילדות ואבן דרך בלתי נשכחת אל עבר החיים כבוגרים צעירים

בתי הספר נוהגים לקיים מגוון סוגים של הפעלות ואירועים במהלך כל השנה, שאחת הבולטות שבהן היא מסיבת כיתה לרגל סיום שנת הלימודים, ובפרט מסיבת סיום כיתה ו', המסמלת את סיום תקופת הילדות ואבן דרך בלתי נשכחת אל עבר החיים כבוגרים צעירים.

 

מחברת פונטש בננה מוסיפים שניתן לקיים את מסיבות הסיום בחצר בית הספר, בשטחים פתוחים או במקומות סגורים, ואף לשתף את הורים לשם יצירת אווירה חגיגית ומגבשת. לצורך זה, ובעיקר כשהדבר נוגע למסיבות סיום לכיתות ו', המהוות כמעין פרידה מבית הספר ומעבר לחטיבת הביניים, אזי מומלץ להסתייע בחברה מקצועית המתמחה בהפקות אירועים מסוג זה.

 

עם זאת, בטרם בחירתה של חברת הפקות זו או אחרת, יש לוודא שאכן מדובר בחברה מקצועית ותיקה, המחזיקה צוותים מנוסים ומיומנים לעבודה עם ילדים, ושכל ההפעלות מותאמות לילדים מבחינת התכנים והגילאים, זאת על מנת להבטיח שלאורך כל ההפעלה נשמרת רמת הסקרנות הגבוהה בקרב המשתתפים.