ימי גיבוש לחברות

ימי גיבוש לעובדים בחברות, זוהי אחת הדרכים המוכחות והמוצלחות לשמור על עובדים מרוצים ומאושרים במקום העבודה שלהם.

 

מהו יום גיבוש לעובדים ומדוע הוא חשוב?

ימי גיבוש לחברות, הוא בעצם יום שכולו כיף לעובדי החברה שלכם. חברת פונטש-בננה מתמחה בארגון ימי גיבוש לחברות, הכוללים פעילויות גיבוש לעובדים, הפעולות למבוגרים ויצירת אווירה מהנה ומלכדת. יום גיבוש יכול להיות מבוסס על פעילות שטח אתגרית, פעילות ספורטיבית, הפעלות כמו לימוד ריקוד, סדנאות צחוק ועוד. לחלופין, יום גיבוש יכול להיות גם מסיבה או הרצאה בשעות אחר הצהריים או הערב, הכל בהתאם למה שנראה לכם מתאים לחברה ולעובדים שלכם.

 

גיוון והתאמה- המפתח לעובדים מאושרים

כל מעסיק היה רוצה לראות את עובדיו באים בשמחה למקום העבודה, עובדים במרץ ובחיוך ונותנים תפוקה טובה. מסתבר, שזהו לא רק חלום, זו בהחלט יכולה להיות המציאות בחברה שלכם. עובד שמח הוא עובד שחש סיפוק ממקום העבודה שלו, ומרגיש שהמעסיקים ושאר העובדים מתחשבים בו ורוצים שיהיה לו טוב.

 

באמצעות יום גיבוש אחת לתקופה קצובה, תוכלו להוציא את העובדים שלכם מהשגרה ולספק להם הנאה וכיף למשך שעות ספורות או למשך יום שלם. יום הגיבוש צריך להיות מותאם לאופי העובדים ולרצונם, ולכן כדאי לגשש בין עובדי החברה עוד בטרם קבעתם נושא ליום הגיבוש, ולנסות לדלות מהם איזו פעילות גיבוש תהיה מועדפת עליהם. בנוסף, חשוב לגוון בפעילויות שונות ביום הגיבוש על-מנת שכל אחד מהעובדים ימצא עניין והנאה באותו יום מיוחד.

 

הידע שלנו הוא הרווח שלכם

חברתנו עוסקת מזה שנים בארגון ימי גיבוש לחברות, מקפידה על הסטנדרטים הגבוהים ביותר וכמובן מקפידה על נהלי בטיחות. הנסיון הרב שצברנו במשך השנים, מאפשר לנו להתאים את אופי הפעילות לחברה שלכם, ולסייע לכם בתור מעסיקים לבחור את יום הגיבוש המתאים לכם הן מבחינת נושא ורעיון והן מבחינה תקציבית.

 

לסיכום

שגרת היום יום הלחוצה, גורמת לפעמים לשכוח עד כמה העובדים שלכם יקרים לכם. ימי גיבוש לעובדים היא דרך נהדרת להראות לעובדים עד כמה אכפת לכם מהם ובהחלט יכול להיות חוויה מהנה ובלתי נשכחת גם עבורם וגם עבורכם כמעסיקים.