יום הולדת הישרדות

"הישרדות" - התוכנית

בואו להתנסות בפעילויות מהנות מתוך תכנית הטלוויזיה הפופולארית, כידוע התכנית "הישרדות" הינה תוכנית ריאליטי אשר מציגה למעשה קבוצה של אנשים אשר צריכים להיאבק על מקומם באי בודד עד שנשאר אדם אחד שהוא השורד האחרון, השורד האולטימטיבי. אין ספק כי הישרדות משכה צופים רבים והרייטינג של התכנית מרקיע שחקים.


"הישרדות" היא תוכנית מצוינת אשר משלבת מגוון רחב של דברים ביחד – משימות וחוויות ספורטיביות אשר משלהבות את הקהל ומושכות אותנו לראות מי יצליח במשימה ויזכה בחסינות, כמו גם תככים ומזימות ובריתות אנושיות אשר תמיד מושכות אותנו בתוכניות ריאליטי במיוחד, כמו גם שילוב של משהו שהוא שונה מבחינת המיקום.

 

חברת "פונטש בננה" מכינה לילדכם יום הולדת הישרדות

כאשר פונים ל"פונטש בננה", ניתן להיות בטוחים כי תקבלו את האירוע המקסים והטוב ביותר עבור הילדים שלכם.
פונטש בננה מבצעים גם יום הולדת הישרדות, כלומר יום הולדת חווייתי ומקסים בו מבצעים משימות, שילוב מצליח בין מגוון רחב של אלמנטים – משימות מאתגרות וחוויות ספורטיביות כאלה ואחרות ואין ספק כי יום כזה היא חוויה מיוחדת לכל ילד המשתתף במשחת היום הולדת.

 

הבנות והבנים מוכנים למשימות?

אולי תתפלאו, אבל אצלנו ב"פונטש בננה" מסיבות יום הולדת הישרדות מתאימות גם לבנות. אנחנו מאמינים שבכל ילדה קטנה מתחבאת וונדר וומן גדולה, ולכן יום הולדת הישרדות לבנות היא לא עוד הפעלת יום הולדת אלא אמירה פמיניסטית. זוהי דרך פשוטה להוכיח שגם בנות יכולות לעשות הכל.

אצלנו בהפעלת הישרדות ניתנות למשתתפים משימות שונות שבוחנות את כושרם הפיזי, המנטלי ולא פחות מכך – התנהגותם בחברה. לכן אם נראה לכם מוגזם לתת במסיבת יום הולדת בסגנון הישרדות לילדים משימות, אתם טועים ובגדול כי יש בכך כדי לתת ערך מוסף ליום הולדת כולו.

יום הולדת הישרדות הוא לכן לא רק מסיבת יום הולדת אלא  יותר מכך : זו יכולה לשמש כאמירה פמיניסטית וכחוויה מקנת ערכים. מעל לכל – זוהי חוויה שאותה לא ישכחו ילדיכם במהרה. כמובן שאנחנו בפונטש בננה מתאימים את ההפעלות לגילאי הילדים, כך שהחוויה וההנאה מובטחים.

אנחנו בטוחים שגם ילדיכם ישמח לחגוג יום הולדת בסגנון זה, ואף ירצה לחגוג יום הולדת מספר פעמים בשנה. איך אנחנו יודעים? כי אנחנו עוסקים בתחום זה כבר יותר מעשור ומקפידים תמיד להיות מקוריים ויצירתיים.

דרך החשיבה הייחודית שלנו היא זו שבזכותה יש לנו רשימה ארוכה של לקוחות מרוצים. גם אתם יכולים להיות חלק מהם באמצעים פשוטים : לחייג אלינו 054-4958509, לשלוח לנו מייל לכתובת puntshbanana1@walla.com או להשאיר הודעה באתר.