הפעלות לקייטנות

אילו פעילויות לקייטנה ישמחו את ילדכם?

מידי קיץ הורים שואלים את עצמם: לאיזו קייטנה נשלח את הילד? מי מציע שלל פעילויות מהנות ואטרקציות מאתגרות שיגרמו לילדים שלכם לאהוב כל רגע ללא סיכוי להשתעמם? הרי כל מה שנרצה הוא שהם יחזרו מרוצים הביתה וישמחו בבוקר שלאחר מכן, להגיע שוב לקייטנה.

 

הפעלות לקייטנה מקוריות

בלא מעט קייטנות, הפעילויות הן נדושות וידועות מראש, משחקי חברה, לחמנייה עם שוקו ומידי פעם ביקור בבריכה. אולם האם ההורים לא יעדיפו משהו שונה? פעילויות לקייטנה מקוריות ויצירתיות, זוהי בהחלט קייטנה שתיצרב בזיכרונו של ילדכם.

 

מהי קייטנה איכותית?

חברת פונטש בננה הינה אחת החברות המובילות בארץ בכל הקשור לפעילויות כמו קייטנות, ימי גיבוש, ארגון ימי הולדת ואירועים משמחים אחרים. כל זאת כאשר החברה משקיעה את מרב המשאבים על מנת ליצור חוויה מיוחדת במינה. כמו כן, פונטש בננה ערים לחידושים וטרנדים עכשוויים, למשל – חדר בריחה, ולא מעט אטרקציות אחרות, כולן מאורגנות ע"י צוות מקצועי ומסור.

 

פעילויות לדוגמא

הפעלות רבות מוצעות בקייטנה, למשל: חדרי מבוך, יצירה, משחקי חברה בכדי לגבש בין הילדים, אקדחי מים, חדר בריחה, אנגרי בירדס, חדי קרן, משחקים תחרותיים, בילוי בבריכה, תחפושות, יצירות מבלונים, ועוד שלל פעילויות שונות ואחרות שלא תמצאו בקייטנות אחרות. זוהי ההזדמנות של ההורים לשדרג את חופשת הקיץ של הילדים ולהבטיח להם חוויה מדהימה.

 

ילדים בעלי צרכים מיוחדים

לא מעט קייטנות יסרבו לקבל ילדים עם צרכים מיוחדים, שכן הילדים הללו מאתגרים ומצריכים התייחסות מיוחדת. אולם חברת פונטש בננה, מנוסה גם בארגון קייטנות לילדים אלה כאשר הפעילויות מותאמות במיוחד בשבילם.

 

ימי הולדת

רצוי לבחור בחברה לה ניסיון לא רק בארגון קייטנות, אלא גם בימי הולדת, הן לילדים והן למבוגרים. למשל, ישנם שפע רעיונות ליום הולדת לבנים, שהרי בנים מעדיפים פעילויות מעט שונות מאלה המתאימות לבנות, עם שלל אטרקציות ליום הולדת כמו תחרויות ספורט, משחקי וידאו ועוד.

 

ארגון המסיבה

פעילויות לקייטנה, ימי הולדת או ימי גיבוש, מוצעות גם במקומות פחות סטנדרטים וייחודיים יותר כמו פארקים, חורשות, חוף הים, המוסיפים רבות לאווירה. זוהי חוויה בעלת ערך מוסף, וכמובן על החברה להיות מצוידת בכל הציוד הנדרש לקיום אירועים בחיק הטבע.